Напівоголених дівчат до Херсонської ОДА привів начальник управління культури області

10.3.2020 в 12:01 · 37Переглядів Суспільство

Після скандалу у Херсонській ОДА звільнено керівника апарату Клюцевського, заступницю голови Чепігу та начальника управління культури області Лінецького

Про це очільник області заявив під час селекторної наради, повідомляє Наразі.Медіа із посиланням на місцеві ЗМІ.

Планувалося, що службове розслідування проходитиме протягом 10 днів, але було достатньо вчорашнього дня й сьогоднішнього ранку, аби встановити винних у цьому “святкуванні” міжнародного жіночого дня. Тому я прийняв низку кадрових рішень. З сьогоднішнього дня звільнений керівник апарату Володимир Клюцевський. З сьогоднішнього дня у нашій команді не працює заступник голова ОДА Світлана Чепіга. Її звільнення буде погоджено з Офісом Президента України. Також відсторонюється все керівництво управління молоді та спорту. Кадрові рішення по керівництву я прийму до кінця тижня. Клюцевський, Чепіга, Ленецький, прошу залишити наш зал”, – заявив на селекторній нараді голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв.

Після скандалу у Херсонській ОДА проходило службове розслідування. Воно мало встановити причетних до організації виступу гурту “Степ” на святкування 8-го березня у сесійному залі.

Стрічка новин

Стрічка новин