У Вінниці УПЦ МП повела хресну ходу проти коронавірусу

10.3.2020 в 10:51 · 34Переглядів Суспільство

У Вінниці Українська православна церква Московського патріархату провела хресну ходу “Торжество православ’я”, що є “традиційною реакцією церкви на спалахи захворювань

Результат пошуку зображень за запитом у вінниці хресна хода

Про це повідомляє Наразі.Медіа із посиланням на місцеве видання “Vежа”.

Результат пошуку зображень за запитом у вінниці хресна хода

Як сказано в поясненні акції, яке роздавали вірянам і журналістам перед початком ходи, її мета – зокрема, “традиційна реакція церкви на спалахи хвороб, посухи, природні катаклізми, епідемії і є надзвичайно актуальною в умовах поширення по світу коронавірусу“.

Повідомляють, що близько 15:30 у неділю, 8 березня, багатотисячна юрба рушила від Воскресенського храму на Хмельницькому шосе в бік Спасо-Преображенського собору, який віряни Московського патріархату вважають “захопленим”. Після Об’єднавчого собору в грудні 2018 року головний храм Вінниці, настоятелем якого є митрополит Вінницький і Барський Симеон, перейшов до новоствореної Православної церкви України.

На чолі колони рухалися священники, за ними – чоловіки і жінки, які несли великі ікони в масивних дерев’яних конструкціях. Далі – решта вірян. Рухаючись по центру міста, учасники колони співали церковні пісні про порятунок. Ходу охороняла поліція“, – йдеться в повідомленні.

Зрештою, колона дісталася до Спасо-Преображенського собору, де саме йшла служба. Тому прихильники російської церкви розташувалися на площі Шевченка. Вони встановили столи, на які поставили найбільші ікони, і провели молебень на чолі з митрополитом УПЦ МП Варсонофієм.

Стрічка новин

Стрічка новин