Укрпошті передали міжнародну експрес-доставку EMS

10.3.2020 в 11:18 · 58Переглядів Різне

EMS – міжнародний сервіс експрес-доставлення пошти, який вважають найшвидшим

Міністерство інфраструктури України передало Укрпошті функції міжнародної експрес-доставки. Про це заявив перший заступник міністра інфраструктури Дмитро Абрамович. Про це передає Наразі.Медіа із посиланням на “Укрінформ”.

У міністерстві вважають, що це покращить якість і швидкість міжнародної експрес-доставки.

Послуги пересилання повідомлень ЕМS, які забезпечують прискорену пріоритетну доставку, можуть стати найкращим каналом для пересилання високотехнологічних товарів, – підкреслив Дмитро Абрамович. – Також це захищений і безпечний канал експорту продукції малого та середнього бізнесу. В “Укрпошти” величезне покриття – 100% країни. Це забезпечить належний рівень доставки“.

За словами держменеджера, практично в усіх країнах-членах Всесвітньої поштової спілки послугу EMS надають саме національні поштові оператори. В Україні цю послугу надає Державне підприємство спеціального зв’язку (ДПСЗ), яке раніше вивели якраз зі складу “Укрпошти”.

Відправлення EMS – це найшвидше міжнародне поштове відправлення. Пересилати можна і важливі документи, і товари, наприклад цінний технічний вантаж, який відправник хоче захистити і відстежувати в дорозі. Гранична вага однієї посилки – 30 кг.

За даними Всесвітньої поштової спілки, в Україні зараз найнижчий показник своєчасної доставки. Міністерство інфраструктури має на меті поліпшити якість сервісу.

Окрім того, служба “EMS Україна” досі не підписала багатосторонньої угоди про відповідну систему обліку “Оплата за результатом”. Це заважає користуватися всіма перевагами угоди.

Загалом передача функцій швидких міжнародних відправлень “Укрпошті” призведе до поліпшення якості послуг завдяки розгалуженій мережі і досвіду роботи з вантажами.

Головна перевага рішення Мінінфраструктури в тому, що підприємства малого і середнього бізнесу отримають доступ до швидкої доставки і зможуть налагодити стійкі канали збуту продукції й обміну документами.

Раніше також повідомлялося, що уряд планує віддати Укрзалізницю в управління Deutsche Bahn. Німці цю інформацію спростували.

Стрічка новин

Стрічка новин