Адвокати просять призначити засідання в справі Порошенка на 17 січня

12.1.2023 в 14:12 Політика

Адвокати експрезидента Петра Порошенка просять суд призначити засідання щодо обрання запобіжного заходу на 17 січня, коли підозрюваний повернеться в Україну

Про це заявили на пресконференції адвокати Ігор Головань та Ілля Новиков, повідомляє Укрінформ.

Ми офіційно звернулися до Печерського райсуду з клопотанням стосовно того, що відповідно до Кримінального процесуального кодексу, народного депутата про розгляд відповідних клопотань має бути завчасно повідомлено”, - сказав Головань.

Захист політика вимагає від судді Печерського райсуду, у провадженні якого є клопотання про застосування до Петра Порошенка запобіжного заходу, призначити судове засідання на 17 січня 2022 року, щоб підзахисний міг по прибуттю взяти участь у судовому засіданні.

Петру Порошенку 20 грудня повідомили про підозру в державній зраді та сприянні діяльності терористичних організацій у справі про постачання вугілля з ОРДЛО. Згодом у мережі з’явився повний текст підозри Порошенку.

23 грудня його викликали на допит у ДБР, але тоді з’явився лише його адвокат. Сам Порошенко заявляє, що перебуває в дипломатичному відрядженні і повернеться 17 січня.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин