Податкова просить ОАСК стягнути з Шабуніна борг

13.1.2023 в 17:22 Суспільство

Головне управління Державної податкової служби просить суд стягнути з очільника ГО “Центр протидії корупції” Віталія Шабуніна понад 200 тис. грн боргу

Як повідомляє пресслужба суду, відповідний позов надійшов до Окружного адміністративного суду міста Києва. Позивачем зазначене Головне управління ДПС у м.Києві, відповідачем – Шабунін Віталій Вікторович.

У позовних вимогах суд просять, зокрема, прийняти рішення на користь Головного управління ДПС у м.Києві, яким стягнути з Шабуніна Віталія Вікторовича кошти платника податків з рахунків у банках, що обслуговують такого платника на суму податкового боргу у розмірі 227 437, 92 грн.

Наразі суд вирішує питання щодо відкриття провадження за даним адміністративним позовом.

Віталій Шабунін у своєму телеграм-каналі, пояснив, звідки взялася така сума.

В липні 2020 р. мені спалили будинок (у якому тоді мало не згоріли батьки). Більше 1500 небайдужих допомогли мені почати відбудову будинку, задонативши 1263544 грн. З цих пожертов сплачується два податки: військовий збір (його я вже оплатив) та податок на доходи фізосіб (ПДФО) у розмірі 227437,92 грн (саме його стягує з мене податкова)“, - написав Шабунін.

За його словами, у кінці червня він надіслав листа податковій з проханням відтермінувати оплату ПДФО, щоб витратити зароблене на відновлення будинку й погасити борг протягом цього року.

Строки розгляду таких прохань - 30 днів, але відповіді на той лист я так і не отримав. Натомість, отримав позов до ОАСК“, - додав голова “ЦПК”.

Раніше повідомлялося, що податкова та СБУ перекрили канал поставки продукції з ОРДЛО.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин