Поліція обшукукала Департамент земельних ресурсів КМДА

22.2.2023 в 16:43 Політика

Працівники Подільської окружної прокуратури та Національної поліції України прийшли з обшуками в Департамент земельних ресурсів КМДА

Про це повідомили на вебресурсі Київради, передає Наразі.Медіа.

Поліція обгрунтовує обшуки незаконним позбавлення прав на користування земельною ділянкою на вул. Івана Франка, 28. Ініціатором звинувачення Київрада називає Благодійний Фонд сприяння розвитку гуманітарних та екологічних наук “Міжнародний діловий центр”.

Зазначається, що суди першої, апеляційної інстанції та Верховний Суд постановили про відсутність у Благодійного фонду права постійного користування земельною ділянкою у зв’язку з його припиненням на підставі переходу права на нерухоме майно до іншої особи.

У КМДА нагадали, що нині на території облаштовано муніципальний паркінг.

Департамент земельних ресурсів та міська влада діє в абсолютно законному порядку та з дотриманням всіх норм. Замість того, щоб зосередити увагу на зовнішній загрозі, продовжується тиск на міську владу“, - додали в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що Київський осередок “Національного корпусу” вийшов на мітинг під стіни департаменту земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації (КМДА). Активісти звинуватили керівника департаменту Петра Оленича в корупції.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин