МОЗ роз’яснило, як вакцинуватися українцям з окупованих територій

18.2.2023 в 10:43 Суспільство

Українці, які проживають в ОРДЛО та Криму, можуть вакцинуватися на підконрольній Україні території або в центрах вакцинації у пунктах в’їзду-виїзду

Про це повідомило Міністерство охорони здоров’я.

Українці, які проживають на тимчасово окупованих територіях Донецької, Луганської областей, АР Крим та м. Севастополя, можуть вакцинуватися проти COVID-19 у будь-якому пункті щеплення та центрі масової вакцинації на підконтрольних Україні територіях.

Крім того, для громадян з тимчасово окупованих територій також працюють пункти та центри вакцинації, розташовані у пунктах в’їзду-виїзду через лінію розмежування у Донецькій і Луганській областях та через адмінмежу у Херсонській області або неподалік від них. Їхній перелік можна знайти за посиланням.

Запис до таких пунктів на зручний час відбувається або через контакт-центр МОЗ з питань COVID-19 — 0 800 60 20 19, або за допомогою чату на сайті МОЗ.

У разі відмови в проведенні вакцинації проти варто звернутися зі скаргою до департаменту охорони здоров’я регіону або до контакт-центру МОЗ з питань COVID-19.

Раніше повідомлялося, що п’ять областей перебувають у “червоній” зоні.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин