МЗС закликало громадян України негайно покинути Росію

23.2.2023 в 13:12 Суспільство

Міністерство закордонних справ закликає громадян України негайно покинути територію Росії у зв’язку з наростанням її військової агресії

Про це повідомляє пресцентр міністерства.

У зв’язку із посиленням російської агресії проти України, що, серед іншого, може призвести до істотного обмеження можливостей надання консульської допомоги на території Російської Федерації, Міністерство закордонних справ рекомендує громадянам України утриматися від будь-яких поїздок до Російської Федерації, а тим, хто перебуває в цій країні, – негайно залишити її територію“, - ідеться в повідомленні.

У відомстві наголосили, що нехтування цими рекомендаціями значно ускладнить забезпечення належного захисту українських громадян в Російській Федерації.

На випадок виникнення обставин, що вимагають негайного консульського реагування, МЗС радить звертатися до українських консульств та посольства по допомогу.

Раніше повідомлялося, що українська делегація в ТКГ проведе консультації з ОБСЄ та Нормандською четвіркою щодо останніх дій Путіна.

Нагадаємо, 21 лютого Президент РФ Владімір Путін указами визнав незалежності “ДНР” та “ЛНР” у кордонах Донецької та Луганської областей. Під час свого виступу він заявив численні звинувачення Україні в ескалації війни. Згідно з його указами, Росія може ввести “миротворчі” війська на окуповані території.

Теги:
Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин