“Манчестер Юнайтед” відмовився летіти на матч російськими авіалініями

23.2.2023 в 13:59 Спорт

“Манчестер Юнайтед” не полетить літаком російського “Аерофлоту” на матч Ліги чемпіонів в Іспанії на тлі наростання військової агресії Росії проти України

Про це повідомляє The Athletic.

“Манчестер Юнайтед” змінив свої плани подорожей на матч Ліги чемпіонів у середу проти мадридського “Атлетіко” в Іспанії через занепокоєння щодо польотів російською авіакомпанією “Аерофлот” у той час як військові дії в Україні загострюються.

Зазначається, що “Юнайтед” регулярно літає на європейські матчі з “Аерофлотом” у рамках їхнього багаторічного комерційного партнерства, але з цієї нагоди їх чартерний рейс до Іспанії — рейс A359, який планував вилетіти о 16:00 — був скасований. Вони скористаються послугами британської компанії.

Це сталося в день, коли прем’єр-міністр оголосив про серію санкцій проти Росії після її вторгнення в Україну.

Борис Джонсон також сказав, що події останньої доби зробили “неймовірним”, що фінал Ліги чемпіонів цього сезону може відбутися в “Зеніті” у Санкт-Петербурзі.

УЄФА заявив, що “уважно стежить” за ситуацією.

Що стосується фіналу Ліги чемпіонів УЄФА 2022 року в Санкт-Петербурзі, УЄФА постійно і уважно стежить за ситуацією, і будь-яке рішення буде прийнято своєчасно, якщо буде необхідно“, - заявили в керівному органі європейського футболу.

Нагадаємо, 21 лютого Президент РФ Владімір Путін указами визнав незалежності “ДНР” та “ЛНР” у кордонах Донецької та Луганської областей. Під час свого виступу він заявив численні звинувачення Україні в ескалації війни. Згідно з його указами, Росія може ввести “миротворчі” війська на окуповані території.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин