Політв’язня Емірусеїнова перевели до російської колонії - родині не повідомили

12.1.2023 в 12:54 Політика

Стало відомо, що політв’язень Рустем Емірусеінов етапований в одну з установ ФСВП Росії по Саратовській області місяць тому

Про це “Кримській солідарності” повідомила дружина Рустема Емірусеінова, засудженого до 17 років позбавлення волі в колонії суворого режиму. Політв’язня вивезли із СІЗО-3 Новочеркаська ще місяць тому.

Я зв’язалася з канцелярією СІЗО-3 у Новочеркаську Ростовської області, де протягом року утримувався мій чоловік Рустем Емірусеїнов. Я була змушена зателефонувати до СІЗО, тому що вже більше місяця немає жодної інформації про мого чоловіка“, - прокоментувала Аліє Емірусеінова.

Тоді стало відомо, що ще 9 грудня 2021 року адміністрація СІЗО-3 надіслала на домашню адресу Рустема Емірусеінова листа про вибуття кримського татарина з установи ФСВП в Новочеркаську, але повідомлення з точною адресою прибуття родичі досі не отримали.

Учасників “Червоногвардійської групи” затримали 14 лютого 2019 року і звинуватили у приналежності до забороненої в Росії політичної ісламської партії “Хізб-ут Тахрір”. Суд засудив фігурантів справи Рустема Емірусеінова до 17 років позбавлення волі, Ескендера Абдулганієва – до 12 років та Арсена Абхаірова – до 13.

Раніше повідомлялося, що політв’язень Кремля Яцкін оголосив голодування.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин