За добу фонд “Повернись живим” отримав більше переказів, ніж за 2021 рік

23.2.2023 в 16:11 Суспільство

За минулу добу фонд допомоги українській армії “Повернись живим” отримав понад 20,5 млн грн пожертв на тлі загострення війни з Росією

Як повідомляють комунікаційники благодійного фонду, вдалося зібрати 20 502 560,36 грн.

За вчора ви допомогли війську більше, ніж за весь 2021 рік. Доба проти року“, - ідеться в повідомленні

Волонтери повідомляють, що бухгалтерія фонду ледь встигає підтраховувати кількість платежів, а військовий відділ у режимі 24/7 конвертує благодійні внески у реальну допомогу на передовій.

Рівень фінансової підтримки, який фонд отримав за останні кілька тижнів, - чергове свідчення того, що Україна та українці готові боротися з Росією у всіх можливих формах та проявах. Наразі фонд має сотні заявок від військових, які ми оперативно обробляємо, щоб посилювати армійців, і вигравати державі час там, де вона не встигає“, - сказав директор “Повернись живим” Тарас Чмут.

Тим часом на сервісі для щомісячних пожертв Patreon “Повернись живим” має вже понад 9 тисяч жертводавців із загальною підтримкою в понад $210 тис. Числа стрімко зростають щогодини.

Нагадаємо, 21 лютого Президент РФ Владімір Путін указами визнав незалежності “ДНР” та “ЛНР” у кордонах Донецької та Луганської областей. Під час свого виступу він заявив численні звинувачення Україні в ескалації війни. Згідно з його указами, Росія може ввести “миротворчі” війська на окуповані території.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин