У мережі з’явився повний текст підозри Порошенку

21.12.2022 в 11:29 Політика

Серед матеріалів ЗМІ з’являється дедалі більше деталей справи щодо купівлі й вивезення вугілля з ОРДЛО, яку інкримінують експрезиденту Порошенку

Про це повідомляє Наразі.Медіа із посиланням на матеріали Української Правди та Служби безпеки України.

В основу підозри лягли зокрема покази свідків, висновки судових експертиз, аудіофайли та документи, на яких зафіксована інформація періоду 2014-2015 років.

У своїй сукупності вони свідчать, що Петро Порошенко, перебуваючи в той час на посаді Президента України, використав надані йому повноваження та інструменти впливу, щоб контракти з ПАР були розірвані. А потім на вимогу представників РФ організував підписання від імені України контрактів на постачання вугілля з непідконтрольних територій“, – повідомив начальник управління Головного слідчого управління СБУ Анатолій Буліч.

Розірвання контрактів з ПАР спровокувало хвилю “віялових” відключень електроенергії по країні. А незаконні схеми для постачання вугілля з тимчасово окупованих територій на державні підприємства України були організовані за сприяння народного депутата Віктора Медведчука під впливом РФ.

За час функціонування цих схем проросійських терористів загалом було профінансовано на суму понад 200 млн гривень.

Раніше повідомлялося, що Петро Порошенко підозрюється в розірванні торгових контрактів на постачання вугілля з ПАР і укладання їх з представниками ОРДЛО.

Facebook
fb-share-icon

Стрічка новин

Стрічка новин