Херсонські волонтери розробили сервіс “УкрСкарга” для звернень до місцевої влади

18.2.2023 в 14:52 Суспільство

Представники ГО “Імпульс Херсонщини” презентували проєкт, який допоможе налагодити процес подання скарг до органів місцевого самоврядування

Про це повідомляє міська рада Херсона.

У презентації взяли участь представники департаменту економіки та інвестицій та Інститут розвитку громади.

“УкрСкарга” – безкоштовний віртуальний сервісний центр подання пропозицій та скарг. Сайт розробила команда волонтерів у лютому 2017 року без залучення бюджетних та грантових коштів. Наразі сайт проходить технічну модернізацію та працює в тестовому режимі.

Як пояснює керівник ГО Дмитро Карлюка, головною метою сайту є покращення якості надання послуг та вирішення актуальних проблем населення, пов’язаних з отриманням послуг, шляхом залучення громадян. Там можна буде як повідомити про порушення чи проблеми в наданні послуг, так і внести свої пропозиції.

На сайті розроблені та завантажені шаблони скарг та пропозицій, систематизовані за різними напрямками та проблемами. Наприклад, проблеми з транспортом або благоустроєм. Для заповнення скарги або пропозиції потрібно лише обрати варіант, внести необхідну інформацію та надіслати його у відповідну структуру“, – уточнив один із розробниців ресурсу Ярослав Концевий.

Як повідомлялося раніше, українські науковці розробили тест для виявлення одночасно Covid-19 та грипу в організмі.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин