Комітет Нацвідбору до Євробачення дискваліфікував Аліну Паш

16.2.2023 в 17:39 Різне

Організаційний комітет Національного відбору до конкурсу Євробачення-2022 відсторонив від участі переможницю Аліну Паш через підробку документів

Згідно з Пунктом 3.4. Правил Національного відбору на участь у Пісенному конкурсі Євробачення–2022, у разі встановлення Суспільним факту подання учасником недостовірної інформації або приховання інформації чи інших істотних обставин щодо учасника, Суспільне має право припинити участь у Відборі учасника в будь-який час. 

Оргкомітет пояснив, що ухвалив аке рішення після відповіді ДПСУ від 16.02.2023 року, де йшлося, що служба не видавала співачці довідку про відвідування окупованого Криму, яку та надала Суспільному мовнику.

Артистка висловила згоду з таким рішенням. У своїх соцмережах вона заявила, що питанням довідки займалася не вона, а член її команди на той час, за її дорученням, але без її відома про підробку.

У такому випадку Суспільне має право прийняти рішення про визначення представника від України на Конкурсі з числа інших фіналістів. Друге місце у відборі посів гурт Kalush Orchestra.

12 лютого в Україні відбувся фінал Національного відбору на пісенний конкурс Євробачення. За підсумками голосів зіркових суддів та глядачів, перемогла співачка Аліна Паш із піснею “Тіні забутих предків”, що обурило частину суспільства.

Раніше повідомлялося, що Суспільне не підписуватиме угоду, поки перевіряє законність відвідування Криму Аліною Паш у 2015 році.

Пізніше стало відомо, що ДПСУ не видавала Аліні Паш довідку про законне відвідування Криму.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин