В України з’явилася офіційна обліківка у Spotify

20.12.2022 в 15:24 Різне

Міністерство закордонних справ України та Український інститут разом з командою онлайн-медіа СЛУХ запустили офіційну сторінку України в Spotify

Про це повідомили на сайті МЗС.

Міністерство закордонних справ України та Український інститут разом з командою онлайн-медіа СЛУХ запустили офіційну сторінку України в Spotify. Сторінку створили для просування позитивного іміджу країни серед іноземної аудиторії, зокрема через сучасну українську музику англійською та українською мовами. Також плейлисти доступні на офіційному сайті України“, - ідеться в повідомленні.

Зазначається, що сторінка пропонує слухачам композиції, які відповідають їхньому емоційному стану. Наприклад, якщо слухач відчуває щастя, натхнення або легкий смуток, сторінка пропонує: “У мене є для тебе пісня, якщо ти відчуваєш це”‎.

Окрім цього, сторінка також популяризує туристичні магніти та українську культуру, зокрема кухню. У одному з плейлистів, наприклад, щастя порівнюється з відчуттям, коли український борщ вийшов достатньо червоним. Також окрема підбірка присвячена Різдву та Щедрику. 

У оформленні сторінки використовуються світлини українських фотографів-партнерів.

Як повідомлялося, в Україні проходив Національний тиждень читання – захід, який проводить Український інститут книги спільно з Міністерством культури та інформаційної політики.

Теги:
Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин