В Україні триває Національний тиждень читання: про що це?

13.12.2022 в 15:07 Суспільство

З 13 по 19 грудня в Україні триватиме Національний тиждень читання, метою якого є залучити більше українців до читання, купівлі й дарування книг

Про це повідомляє UA.TV.

Національний тиждень читання - це захід, який відбувається в Україні вперше. Його проводить Український інститут книги спільно з Міністерством культури та інформаційної політики

Гасло тижня читання: “Знайди свою книжку!”. Основні тематичні акції можна знайти на сторінках видавництв чи в книгарнях та бібліотеках. Там читачів чекають власне тематичні підбірки книг і приємні знижки.

Узяти участь у святі можна, поширюючи в соцмережах інформацію про свої книжкові вподобання, купуючи й даруючи книги бібліотекам, близьким та собі тощо.

Зазначається, що до проведення Національного тижня читання приєдналися партнерські організації – Українська бібліотечна асоціація, Українська асоціація видавців та книгорозповсюджувачів, ГО “Форум видавців”, Мистецький Арсенал, понад 100 видавництв і книгарень, а також понад 500 бібліотек.

Як раніше розповідала директорка “Українського інституту книги” Олександра Коваль під час круглого столу, радянські книги в бібліотеках пропонують замінити українськими.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин