В Івано-Франківській області зустрілися лідери України, Польщі та Литви

20.12.2022 в 16:12 Політика

Після тристоронньої зустрічі в Івано-Франківській області президенти України, Польщі та Литви оприлюднили спільну заяву

З нагоди 30-ї річниці визнання відновлення незалежності України Республікою Польща і Литовською Республікою президент України Володимир Зеленський, президент Литви Ґітанас Науседа та президент Польщі Анджей Дуда зустрілися в Україні, обговорили важливі питання та оприлюднили спільну заяву.

Про це повідомили на офіційному інтернет-представництві Президента України.

Литовська Республіка та Республіка Польща підтверджують свою повну підтримку членства України в ЄС та НАТО“, - ідеться в заяві.

Президенти висловили взаємну підтримку у зв’язку з міграційною кризою, штучно створеною та організованою Мінськом на литовсько-білоруському та польсько-білоруському кордонах, а також у зв’язку з триваючим погіршенням безпекової ситуації та стабільності в регіоні, що є результатом, зокрема, російської агресії.

Окрім цього, лідери обговорили проєкт “Північний потік – 2”, який є “викликом для безпеки європейського регіону“. Вони висловили готовність спільно діяти з метою протистояння монополізації європейського газового ринку Росією, яка використовує енергетику як геополітичний інструмент.

Раніше повідомлялося, що 9 грудня Зеленський і Дуда обговорили польсько-білоруську ситуацію та ПП-2 у телефонній розмові.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин