В ОРДЛО прибули російські диверсійні та саперні підрозділи

29.11.2022 в 16:31 Армія

На ТОТ в Донецькій та Луганській областях прибула група кадрових російських службовців до розвідувально-диверсійних та саперних підрозділів

Про це повідомляє ГУР Міноборони.

З 22 листопада 2021 року у так званих 1 та 2 армійських корпусах працює комісія 8-ї загальновійськової армії (НОВОЧЕРКАСЬК) Південного військового округу ЗС РФ на чолі із командувачем армії. Комісія  перевіряє наявність особового складу на місцях несення служби, організацію системи управління і зв’язку, а також здійснює контроль ходу проведення командно-штабного навчання із залученням мобілізаційного резерву та підрозділів силових структур так званих «ЛНР» та «ДНР»“, - ідеться в даних розвідки.

Зазначається, що командування збройних сил РФ продовжує направляти кадрових російських офіцерів та військовослужбовців контрактної служби для виконання завдань у складі 1 та 2 АК оперативного угруповання російських окупаційних військ.

Минулого тижня на тимчасово окуповану територію в Донецькій та Луганській областях прибула чергова група кадрових російських військовослужбовців для посилення розвідувально-диверсійних та саперних підрозділів“, - повідомляє розвідка.

Окрім того, водночас, активізація застосування противником розвідувально-диверсійних груп та інтенсивне мінування місцевості призводять до втрат серед особового складу окупантів.

Як повідомлялося раніше, окупаційна влада пропонує призивати громадян РФ на війну проти України.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин