Українці, які повертаються з країн поширення Omicron, повинні самоізолюватися

29.11.2022 в 17:35 Суспільство

Після повернення з країн, де поширюється новий штам коронавірусу Omicron, українці повинні будуть пройти самоізоляцію

Про це повідомляє МОЗ із посиланням на селекторну нараду з Президентом.

Українці, які перебували у країнах, де виявлено коронавірус штаму “Омікрон”, мають пройти самоізоляцію після повернення в Україну. На цьому наголосили учасники селекторної наради з Президентом України, яка відбулася 29 листопада“, - ідеться в повідомленні.

Зазначається, що МОЗ розробляє заходи для запобігання зараженню громадян України новим штамом коронавірусу. Зокрема, для мандрівників, які провели у ПАР, Ботсвані, Зімбабве, Намібії, Лесото, Есватіні, Мозамбіці більш як 7 днів протягом останніх 14 днів, потрібно пройти 14-денну самоізоляцію.

«Дослідження нового штаму тривають. Очікується, що більше інформації буде доступно найближчими тижнями. Але вже зараз ми закликаємо наших громадян утриматися від поїздок до країн, де було виявлено новий штам.  На урядовій нараді в понеділок вранці прийнято рішення не пускати на територію України без проходження самоізоляції осіб, які перебували на території визначених країн Південної Африки більше ніж 7 днів протягом останніх 14 днів. Надалі перелік країн може бути розширений», – зазначив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Читайте також: У 13 гравців португальського футбольного клубу виявили штам Omicron

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин