Окупаційна влада пропонує призивати громадян РФ на війну проти України

22.11.2022 в 16:42 Армія

Представники окупаційних адміністрацій на тимчасово окупованих територіях Донеччини та Луганщини пропонують призивати росіян в армійські корпуси

Про це повідомляє Головне управління розвідки МОУ.

Зазначається, що командування ЗС РФ продовжує нарощувати бойову та мобілізаційну готовність з’єднань і частин так званих 1-го та 2-го армійських корпусів оперативного угруповання російських окупаційних військ.

З 15 листопада на ТОТ в Донецькій та Луганській областях окупанти розпочали проведення чергового збору військовозобов’язаних запасу. З призваними на збори проводять заняття та тренування з бойової готовності.

За наявною інформацією, російські окупаційні адміністрації на тимчасово окупованій території в Донецькій та Луганській областях ініціювали пропозицію про дозвіл на офіційному рівні призивати громадян РФ для проходження військової служби за контрактом у з’єднаннях і частинах 1 та 2 АК“, - ідеться в оперативних даних.

Окрім цього, російське командування дозволило оформлення на військову службу за контрактом усіх охочих, у тому числі, осіб з кримінальним минулим та алко- і наркозалежних.

Як повідомлялося раніше, затримано колишнього ватажка так званого «спецпідрозділу МДБ ЛНР».

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин