Зеленський і Дуда обговорили польсько-білоруську ситуацію та ПП-2

9.11.2022 в 15:19 Політика

Президент України Володимир Зеленський та президент Польщі Анджей Дуда провели телефонну розмову про важливі теми

Про це повідомили на сайті президента.

Сторони обмінялися думками щодо складної ситуації, яка склалася на польсько-білоруському кордоні. Глава Української держави поінформував про безпекову ситуацію на українсько-білоруському кордоні й ті заходи, що здійснюються та вживатимуться для його належного захисту“, - ідеться в повідомленні.

Інтернет-представництво інформує, що особливу увагу в розмові приділели координації позицій сторін щодо протидії проєкту «Північний потік – 2».

Співрозмовники були одностайні в оцінках «Північного потоку – 2» передусім як безпекової загрози та підтвердили непохитну налаштованість на подальшу протидію проекту“, - зазначили журналісти.

Серед обговорених тем також були співпраця в енергетичній сфері, зокрема налагодження альтернативних шляхів постачання газу, розвиток безпекової ситуації на сході нашої держав і свобода пересування в нинішніх складних епідемічних умовах.

Окрім цього, Зеленський порушив питання збільшення квоти дозволів для українських автомобільних перевізників.

Лідери домовились про обмін візитами та проведення низки заходів, присвячених знаковим ювілейним датам українсько-польських взаємин, – 30-річчю визнання Польщею незалежності України. Планується підписання Договору про дружбу і співробітництво.

Читайте також: Дуда запропонував Зеленському спільно вшанувати пам’ять солдатів, які воювали з більшовиками в 1920 році

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин