У Вікіпедії пройде “Місяць культурної дипломатії України”

10.2.2023 в 15:43 Різне

МЗС, Український інститут та ГО “Вікімедіа Україна” вдруге проведуть інформаційну кампанію “Місяць культурної дипломатії України”

Про це повідомили на сайті Міністерства закордонних справ.

В Україні з 17 лютого до 17 березня пройде інформаційна кампанія “Місяць культурної дипломатії України”, яка має на меті краще розповісти світу через “Вікіпедію” про Україну та її культуру.

Минулого року 172 користувачі створили і оновили понад 1200 статті українською та іноземними мовами.

Просування позитивного іміджу України за кордоном входить до ключових пріоритетів нашої Стратегії зовнішньополітичної діяльності“, — поінформував міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

Цей місяць культурної дипломатії України буде присвячений відомим українським митцям із сфери кіно, музики, літератури, архітектури, дизайну, які зробили вагомий внесок у світову культуру.

Необхідно писати нові статті та покращувати вже існуючі, щоб більше людей з усього світу дізнавалися про Україну, її культуру, явища та діячів. Важливо, щоб ця інформація була чіткою, правдивою та об’єктивною, а ще – доступною на якомога більшій кількості мов“, — зазначив генеральний директор Українського інституту Володимир Шейко.

Долучитися до проєкту може будь-хто, переглянувши інформацію про список пропонованих статей та умови участі.

Раніше повідомлялося, що МЗС та Український інститут разом з командою онлайн-медіа “СЛУХ” запустили офіційну сторінку України в “Spotify”.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин