У Києві затримали угруповання, яке планувало масові заворушення

31.1.2023 в 13:11 Суспільство

Співробітники поліції затримали групу осіб за діяльність, спрямовану на дестабілізацію внутрішньополітичної ситуації в Україні

Про це повідомили в Управлінні комунікації НПУ. 

Вчора в Києві була затримана  група осіб, яка планувала масові заворушення в центрі столиці. До 1500 мали складати так звані “тітушки”, які мали влаштувати бійки з правоохоронцями, це планувалося наперед. Обов’язково мало бути насильство серед учасників цього мітингу, мала пролитися кров. Причому була заготовлена бутафорська кров“, – повідомив Денис Монастирський. 

Перший такий захід був запланований на 31 січня 2022 року під стінами Офісу Президента.

До участі в акції мали залучити майже п’ять тисяч осіб. З них більш як 3 500 – масовка, і 1 200 осіб – так звані “тітушки”, які мали вступати в сутички з поліцією. Масовка мала отримати від восьмиста гривень, “тітушки” – від 1200, а за підпал шин та салюти  – по 2500 доларів США.

Окрім цього, організатори придбали 200 димових шашок, 200 фаєрів, 10 вогнегасників, 20 шин, рації, прапори, листівки, банери, бутафорську кров та медичні жилети.  

Також для створення яскравої картинки мали використати технологію «сакральної жертви»: була запланована імітація жорстокого побиття активіста правоохоронцями. «Актора» мали облити бутафорською кров’ю, а переодягнуті в медиків особи повинні були імітувати надання першої допомоги та привернути увагу ЗМІ“, - зазначив голова Нацполіції Ігор Клименко. 

Читайте також: Кулеба розповів про плани Росії щодо кібератак та дезінформації

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин