“Ідея банк” заплатив 4 млн грн. штрафу за недобросовісну рекламу

31.1.2023 в 14:07 Суспільство

Верховний Суд остаточно підтвердив законність рішення АМКУ щодо накладення штрафу на АТ “Ідея Банк” за недобросовісну конкуренцію

Про це повідомили на сайті Антимонопольного комітету України.

Під час розгляду справи АМКУ встановив, що банк поширював на вивісках та друкованих листівках у своїх відділеннях,  у пресі, на рекламних бордах, сітілайтах, банерах вздовж ескалаторів Київського метрополітену (зокрема, м. “Лук’янівська”), в Інтернет, зокрема, соціальних мережах таку інформацію:

  •  “Ідеальна 30″ ЩОДНЯ ІДЕАЛЬНИЙ КРЕДИТ ПІД ПОВНИЙ 0%” у період з  01.08.2019 по 31.10.19;
  • “Чорна п’ятниця ЦІНИ НАВПІЛ -50% РОЗПРОДАЖ КРЕДИТІВ” у період з 15.11.2022 – 09.02.2020.

Насправді ж Комітетом встановлено, що банк не видавав кредити “під повний 0%”, відтак вищезазначена інформація вводила споживачів в оману. До того ж банк не зазначав всі умови надання кредиту поряд із вищезазначеними твердженнями, хоча це є обов’язковим відповідно до законодавства.

За порушення статті 15 Закону України “Про захист від недобросовісної конкуренції” Комітет наклав на АТ “Ідея Банк” штраф на загальну суму 4088066 грн.

Підприємство оскаржило рішення АМКУ в суді та під час судового розгляду сплатило накладений штраф до державного бюджету. Таким чином, рішення Комітету є виконаним.

Раніше повідомлялося, що Антимонопольний комітет оштрафував п’ятьох виробників за “невершкове” масло.

Фото: bankruptcy-ua.com

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин