У 20 областях є штам Омікрон - Ляшко

31.1.2023 в 12:23 Суспільство

Штам коронавірусу Омікрон виявлено у 20 областях України з найбільшою кількістю випадків в Житомирській, Чернівецькій, Тернопільській та м. Києві

Про це повідомили в Міністерстві охорони здоров’я з посиланням на брифінг міністра Ляшка

Три тижні триває зростання захворювання в Україні. За цей час добова кількість випадків інфікування зросла у 7 разів, госпіталізацій – у 2 рази, повідомляє міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Кількість нових зареєстрованих випадків за минулий тиждень знову майже подвоїлася у порівнянні із позаминулим: 194 тисячі проти 110 тисяч. 

Такий приріст захворюваності пояснюють стрімким поширенням в Україні варіанту Омікрон коронавірусу. Штам виявлено вже у 20 областях країни. Найбільша кількість підтверджених випадків зареєстрована в Житомирській, Чернівецькій, Тернопільській областях та м. Києві. 

Водночас Україна нині знаходиться на 46 місці серед 54 територій Європейського регіону Всесвітньої організації охорони здоров’я за кількістю випадків на 100 тис. населення за останні 14 днів. 

Раніше повідомлялося, що на червоному рівні епідемічної небезпеки можуть опинитися Закарпатська, Волинська, Чернівецька, Львівська, Вінницька та Сумська області

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин