ДПСУ не видавала Аліні Паш довідку про законне відвідування Криму

15.2.2023 в 15:35 Різне

Державна прикордонна служба не видавала переможниці Нацвідбору на Євробачення-2022 Аліні Паш довідку про відвідування окупованого Криму через КПВВ Чаплинка

Про це повідомляє “Українська правда” із посиланням на коментар речника ДПСУ Андрія Демченка

Держприкордонслужба проаналізувала інформацію, що була поширена Суспільним мовником України про документ, начебто, наданий відомством фізичній особі для представлення в рамках відбору на Євробачення.

Повідомляємо, нам не відомо, що за документ, опублікований мовником, адже підрозділами Держприкордонслужби такий не створювався, та під таким номером нікому не надавався.

Відомство також отримало офіційне звернення від Національної суспільної телерадіокомпанії України щодо підтвердження створення такого документу. В найближчий час мовник отримає нашу відповідь“, - сказав Демченко.

Він уточнив, що підрозділ ДПСУ також опрацьовує відповідь на звернення самої Аліни Паш щодо її перетину кордону, яке надійшло і зареєстроване у відомстві.

12 лютого в Україні відбувся фінал Національного відбору на пісенний конкурс Євробачення. За підсумками голосів зіркових суддів та глядачів, перемогла співачка Аліна Паш із піснею “Тіні забутих предків”, що обурило частину суспільства.

Раніше повідомлялося, що Суспільне не підписуватиме угоду, поки перевіряє законність відвідування Криму Аліною Паш у 2015 році.

Голова наглядової ради НСТУ Світлана Остапа у Фейсбуці написала рада збереться на позачергове засідання через ситуацію, що склалась навколо національного відбору на Євробачення. 

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин