Суспільне перевіряє законність відвідування Криму Аліною Паш

14.2.2023 в 12:51 Різне

“Суспільне” звертається до ДПСУ для перевірки довідки, наданої переможницею Нацвідбору до Євробачення-2022 Аліною Паш, щодо поїздки в Крим

Про це Суспільний мовник повідомив на сайті.

У зв’язку з отриманою інформацією від громадян про можливу підробку наданої довідки про перетин державного кордону з Кримом командою Alina Pash, Суспільний мовник звертається до ДПСУ та просить підтвердити або спростувати факт підробки документа державної служби“, - ідеться в повідомленні.

Так, “Суспільне” не підписуватиме угоду щодо участі у міжнародному Пісенному конкурсі “Євробачення” з переможницею Національного відбору до завершення перевірки та з’ясування фактів.

Мовник уже звертався до Державної прикордонної служби, однак отримав відмову, оскільки ці дані є конфіденційними. Команда Аліни Паш надала довідку, нібито отриману нею, тому виконавиця продовжила участь у Нацвідборі.

12 лютого в Україні відбувся фінал Національного відбору на конкурс Євробачення, який цьогоріч пройде у Турині (Італія) 14 травня. За підсумками голосів зіркових суддів та глядачів, перемогла співачка Аліна Паш із піснею “Тіні забутих предків”.

Гурт Kalush Orchestra посів друге місце, отримавши, однак, найбільше глядацьких голосів. Після оголошення переможця учасники гурту звинуватили організаторів у непрозорості процедури голосування та можливій фальсифікації результатів.

Раніше повідомлялося, що ведучою головної сцени Нацвідбору на “Євробачення” обрали журналістку Машу Єфросиніну, а залаштунків – телеведучого Тімура Мірошниченка.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин