Держдума РФ звертається до Путіна з проханням визнати “Л/ДНР”

15.2.2023 в 16:49 Політика

Депутати Держдуми РФ проголосували за проєкт постанови щодо звернення до Владіміра Путіна з проханням визнати самопроголошені “ДНР” та “ЛНР”

Про це повідомляє російське видання “Новая газета”.

За проєкт ухвали, розроблений Комуністичною партією РФ, проголосували 351 депутат, 16 висловилися проти. Тепер документ буде направлений до російського президента.

Депутати виступали, називаючи ЗСУ “бандерівськими формуваннями”, а український народ - “братським”, який перебуває під зовнішнім управлінням..

Пора зупинити кровопролиття на Донбасі. […] Хлопці з Харкова не повинні ворогувати з однолітками з Хабаровська“, - сказав член КПРФ.

Документ також передбачає якнайшвидше проведення переговорів з ватажками бойовиків “для створення правової основи міждержавних відносин та регулювання всіх аспектів співпраці та взаємодопомоги”.

В українському МЗС та Офісі Президента України одразу заявили, що визнання Росією “республік” незалежними означатиме руйнування Мінських домовленостей та завдасть шкоди політико-дипломатичному врегулюванню, над просуванням якого зараз активно працюють Україна та її партнери.

Раніше також повідомлялося, що Російська Федерація впродовж 48 годин не відповіла на запит України за Віденським документом стосовно військових дій наших біля кордонів та в Криму

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин