Зеленський зустрівся з прем’єром Нідерландів

2.2.2023 в 13:55 Політика

Президент Володимир Зеленський переговорив із Прем’єр-міністром Нідерландів Марком Рютте щодо російської агресії проти України та можливості санкцій

Про це Зеленський сказав на спільній з Рютте зустрічі з представниками ЗМІ, як повідомляє агенство “Укрінформ”.

Більшість часу ми сьогодні присвятили саме питанням безпеки в Україні, безпеки на наших кордонах, а також безпеки, яка впливає на економіку нашої держави. Також детально обговорили ті чи інші ймовірні санкції з боку Європейського Союзу, з боку Нідерландів у разі ескалації“, - сказав Зеленський.

Президент також наголосив, що візит Рютте до Києва важливий, адже лідер Королівства Нідерланди відвідував Україну востаннє 17 років тому. А надто тому, що нинішній візит відбувається тоді, коли Україна потребує підтримки та допомоги.

1 лютого 2022 року Прем’єр-міністр Нідерландів Марк Рютте та міністр закордонних справ Вопке Хукстра прибули в Україну з дводенним візитом через можливість нового військового наступу Росії на Україну.

Раніше повідомлялося, що Україна, Британія й Польща об’єдналися в політичному альянсі. Про це розповів Президент Зеленський під час свого виступу у ВРУ.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин