Зеленський відповів на петицію про відкриття офісів Google та Meta в Україні

9.2.2023 в 16:50 Суспільство

Президент Володимир Зеленський звернувся до Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля щодо відкриття українських представництв компаній “Google” та “Meta Platforms”

Відповідь на електронну петицію № 22/126642-еп “Український сегмент YouTube, Facebook, Google має модеруватись не з Росії, а з України! Закликаємо Президента звернутися до цих компаній для відкриття офісів в Україні” оприлюднили на сайті Офісу Президента.

Ураховуючи рівень впливу порушеної в петиції проблематики на суспільне життя і національну безпеку держави, значну увагу громадськості до неї, а також зважаючи, що врегулювання цього питання законодавством України покладено на Кабінет Міністрів України, я звернувся до Прем’єр-міністра України Д.Шмигаля з пропозицією активізувати роботу, спрямовану на відкриття на території України представництв компаній “Google” (YouTube) та “Meta Platforms” (Facebook, Instagram), і невідкладно поновити
висловлені вказаним міжнародним компаніям звернення та запрошення
“, - ідеться у відповіді.

Президент зазначив, що згадане питання неодноразово порушувалось ним та Урядом України на міжнародному рівні.

Авторка петиції зокрема нагадала, що редакторськими добірками “YouTube Music” для українських користувачів керують з московського офісу. Російські співробітники вибирають російський контент, що впливає на зміст добірок для українців.

Відомі випадки, коли цілі українські канали в YouTube закривалися через звернення російських держорганів (Роскомнадзор) до російського офісу YouTube. Таке може статись з будь-яким українським каналом, поки вони в юрисдикції російського офісу YouTube“, - додали в петиції.

Раніше повідомлялося, що телеведучий та продюсер Ігор Кондратюк створив петицію з вимогою повної заборони концертної діяльності в Україні артистів з країни-агресора Росії.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин