На сайті Президента вимагають повної заборони концертів російських артистів

23.9.2022 в 17:05 Суспільство

Телеведучий та продюсер Ігор Кондратюк створив петицію з вимогою повної заборони концертної діяльності артистів з країни-агресора Росії

Петицію оприлюднено 21 вересня 2021 року в розділі “Електронні петиції” на сайті Офіційного інтернет-представництва Президента України.

Наразі вона набрала 6913 голосів із 25000 необхідних. Для збору підписів залишилось 90 днів.

“Я впевнений, що громадяни країни-агресора, які працюють в сфері розваг - артисти/артистки, актори/акторки насправді не несуть ніякої культури. Оскільки представники агресора, які промовчали і тим самим підтримали окупацію Криму та розв’язання Росією, їхньою батьківщиною, війни на східному Донбасі, своїм мовчанням теж несуть відповідальність за агресивні дії Росії”, - зазначив Кондратюк.

Водночас він зауважив, що виняток для заборони можуть становити лише ті російські представники культури, які публічно виступили проти російської агресії: письменник Віктор Шендерович, акторка Лія Ахеджакова, музикант Андрій Макаревич та інші.

“Це неприродньо, коли артист виступає і для росіян-окупантів, і для окупованих ними українців… Музика і інші види мистецтва від агресора не можуть бути поза політикою під час війни. Оскільки вони є продовження війни іншими методами - методами зацікавлення українців культурою агресора, від зброї якого загинули тисячі українців та зазнали поневірянь мільйони вимушених переселенців”, - підкреслив Кондратюк.

Раніше повідомлялося, що гастролі російського репера Моргенштерна в Україні заборонені.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин