Захворюваність на Covid-19 іде на спад - Кабмін

22.11.2022 в 14:21 Суспільство

В Україні спостерігається позитивна тенденція до зменшення кількості нових випадків COVID-19 - такі підсумки селекторної наради

Про це повідомляє урядовий портал із посиланням на обговорення протидії поширенню на території України інфекційної хвороби COVID-19 на селекторній нараді КМУ.

За інформацією Міністерства охорони здоров’я, в Україні спостерігається позитивна тенденція до зменшення кількості нових випадків захворювання на COVID-19 та кількості госпіталізованих. За минулий тиждень було госпіталізовано 24 419 осіб, тоді як кілька попередніх тижнів до лікарень потрапляли по 32 тисячі осіб. Крім того, вперше за останні 14 тижнів кількість летальних випадків зменшилась у порівнянні з попереднім тижнем.

Під час наради порушили питання забезпеченості регіонів необхідними препаратами для лікування COVID-19.

«Необхідно детально вивчити ситуацію по кожному закладу та здійснити перерозподіл препаратів там, де це необхідно», — наголосив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Натомість міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко повідомив, що за минулий тиждень було зроблено 1 млн 718 тисяч щеплень.

«Сьогодні маємо позитивний сигнал. За індикаторами, Львівська й Луганська область вже виходять із «червоного» рівня епідемічної небезпеки», — відзначив Віктор Ляшко.

Як повідомлялося раніше, МОЗ запровадить вимогу вакцинації для закладів “жовтої” зони.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин