МОЗ запровадить вимогу вакцинації для закладів “жовтої” зони

22.11.2022 в 13:29 Суспільство

Міністерство охорони здоров’я пропонує запроводити обов’язкову вакцинацію для працівників та відвідувачів закладів “жовтої” зони

Про це повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко під час брифінгу.

Ризик повторного спалаху в Україні все ще дуже високий. Наразі міністерство працює над змінами до постанови про адаптивний карантин, які передбачатимуть, що в “жовтому” рівні епідемічної небезпеки для роботи в карантинних обмеженнях необхідно буде мати повний курс вакцинації - як для працівників, так і для відвідувачів”, - заявив Ляшко.

За його словами, зараз в країнах Європи реєструється зростання рівня захворюваності на COVID-19, зокрема і в сусідніх до України.

Нагадаємо, згідно з наказом МОЗу від 8 листопада обов’язковій вакцинації проти COVID-19 підлягають працівники центральних органів виконавчої влади та їхніх територіальних органів; місцевих державних адміністрацій та їхніх структурних підрозділів; освітніх закладів та наукових установ.

З 9 грудня набуває чинності наказ про розширення переліку професій, для яких вакцинація є обов’язковою: працівників підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління центральних органів виконавчої влади; працівників установ та закладів, що надають соціальні послуги, закладів захисту прав дітей, реабілітаційних закладів; працівників підприємств, що мають стратегічне значення для економіки та безпеки держави (Укрпошта, Укрзалізниця та інші).

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин