Український журналіст виїхав із Росії через загрозу безпеці

3.1.2023 в 14:58 Політика

Єдиний акредитований у Росії український журналіст Роман Цимбалюк виїхав із РФ до України через загрозу особистій безпеці від влади

Про це він заявив в інтерв’ю “Громадському“.

Я виїхав із Російської Федерації, оскільки вважаю, що є загроза моїй особистій безпеці. Російська хунта, здається, себе проявила. І зараз нібито вони кажуть, що відкликали виклик на допит, але це не означає, що його не буде знову. Перед цим також було багато сигналів, що вони “взялися за останнього українського репортера в Москві дуже і дуже серйозно”, - сказав Цимбалюк.

За його словами, зараз не зовсім зрозуміло, чи є справа проти нього. Останнім часом почали публікувати у ЗМІ відповідні документи: різноманітні заяви, звернення депутатів до слідчого комітету, до поліції. Апогеєм цього стала публікація в ЗМІ про виклик журналіста на допит. Замість нього прийшов його адвокат, але самі прокурори не прийшли. Хтось у сусідньому кабінеті сказав, що вони відкликали повістку.

Він додав, що не буде поспішати до Росії, тому що не хоче ставати заручником Кремля і чекати, поки його обміняють.

Раніше повідомлялося, що невідомі влаштували провокацію біля будівлі Посольства України в Російській Федерації – на парканах навпроти розвісили плакати образливого характеру.

Фото: УНІАН

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин