Біля посольства України в Москві влаштували провокацію з Кримом

1.4.2023 в 15:03 Суспільство

Невідомі влаштували провокацію біля будівлі Посольства України в Російській Федерації – на парканах навпроти розвісили плакати образливого характеру

Про це повідомив сайт Міністерства закордонних справ та журналіст Роман Цимбалюк у Facebook.

“30 та 31 березня в Москві невідомі особи розклеїли на парканах навпроти будівлі Посольства України в Російській Федерації плакати зі світлинами дипломатів Посольства і коментарями образливого характеру.

Були також завдані ушкодження службовому авто української дипмісії, яке перебувало на стоянці у місті” - йдеться в повідомленні.

В МЗС заявили, що розглядають цю провокацію як чергове грубе порушення Росією положень Віденської конвенції про дипломатичні відносини 1961 року, за якою приймаюча сторона мусить запобігати будь-якому порушенню спокою дипломатичних представництв або образі їхньої гідності, гарантувати безпеку, недоторканість та повагу дипломатичного агента.

МЗС вимагає від російської сторони ретельно розслідувати те, що сталося, притягнути винних до відповідальності, недопускати подібних акцій надалі і забезпечити умов для особистої безпеки і недоторканності українських дипломатів в РФ.

Повідомляється, що Посольство України в Москві направило до МЗС РФ ноту протесту у зв’язку з зазначеною антиукраїнською акцією.

За даними журналіста Романа Цимбалюка, поблизу посольства з’явились плакати з фотографіями співробітників дипломатичної установи і написами “Крим – це Росія”.

Раніше повідомлялося, що у Києві націоналісти протестували біля посольства Ізраїлю.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин