“Український автобус”, який зміг…

25.3.2023 в 16:17 ЕксклюзивСпорт

Підопічні Андрія Шевченка надійно зіграли в обороні, французи, в свою чергу, забили єдиний м’яч у ворота Бущана з офсайду.

Цікаво… попередня зустріч української дружини з підопічними Дідьє Дешама закінчилось розгромною поразкою для синьо-жовтих (1:7). А до тодішнього поєдинку у команді Андрія Шевченка були серйозні проблеми із “ковідним лазаретом”. Цього ж разу допомогти команді не змогли в першу чергу, Лунін, Ярмоленко, Циганков. Не через ковід.

Що здивувало? В першу чергу це гра у 5 захисників, з трьома центрбеками. Сидорчук у центрі та Шапаренко, який часі від часу зміщувався ближче до правого краю.

Гол французів. Про потребу використовувати VAR скрізь та завжди точиться багато розмов. З одного боку - це можливість справедливо оцінити той чи інший, а з іншого - відеоповтори вбивають динаміку гри. Сьогодні трохи про інше. Звичайно, в епізоді з голом у ворота Бущана для нас було б краще, якби на матчах збірних систему VAR теж використовули. Адже гол Грізмана був розпочатий після сереї передач, друга з яких була адресована Павару, який перебував у офсайді. Після пропущеного м’яча збірна України почала обережно атакувати. А найголовніше не дали супернику забити. Якщо коротко характеризувати матч: “український автобус”.

На сьогодні, Україна, Франція, Боснія та Герцоговина і Фінляндія мають по 1 пункту. Натомість у вчорашньому матчі фіни зіграли у результативну нічию з боснійцями 2:2. Наступний матч збірна України зіграє проти фінської команди вже ццієї неділі.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин