Данілов: У РНБО немає жодного документа про “вагнерівців”

25.3.2023 в 17:01 Політика

Данілов вважає, що публічно обговорювати роботу розвідки - це “моветон”.

Рада національної безпеки і оборони не розглядала питання про провал спецоперації із затримання бойовиків російської ПВК “Вагнера”, повідомляє Наразі.Медіа.

Перщоджерело: BBC Ukraine

“Офіційно: жодного документа, який би стосувався операції, яку ви називаєте “щодо вагнерівців”, в апараті РНБО немає і ніколи не було. Жодного питання з приводу цих речей не було”, - заявив він.

Данілов вважає, що публічно обговорювати роботу розвідки - це “моветон”.

“Так не робить жодна країна у світі. Якщо ми говоримо, що ми держава і у нас є потужна розвідка (а вона у нас є), то ми не маємо права говорити про те, де вони працюють, як вони працюють, чим вони займаються - це закрита інформація на 100%”, - підкреслив він.

Секретар РНБО також висловив сумнів у тому, що майбутній фільм Bellingcat про провал спецоперації викличе суспільний резонанс.

“Давайте ми відразу зробимо акцент на слові “якщо”(фільм вийде і викличе резонанс. - Ред.). Ми не можемо припущеннями жити - Рада нацбезпеки працює тільки з фактами. А з домислами і припущеннями ми не можемо працювати, тому що РФ нам кожен день “підкидає” нові виклики, на які ми повинні реагувати”, - сказав Данілов.

“Що стосується “вагнерівців”, то ми взагалі на цю тему не розмовляємо”, - додав він.

Нагадаємо, нещодавно уродженець Сирії подав до Слідчого комітету Росії заяву з вимогою порушити кримінальну справу стосовно передбачуваних членів приватної військової компанії (ПВК) Вагнера, яких підозрюють у вбивстві його брата в 2017 році.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин