У зоні ООС військовим знову дозволили відкривати вогонь у відповідь — Залужний

29.9.2022 в 09:42 Армія

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний дозволив військовим у зоні бойових дій відкривати вогонь у відповідь

Про це повідомили низка військових журналістів і блогерів, які 28 вересня зустрілися із Залужним.

Повідомляється, що командирам дозволено застосовувати все доступне озброєння. Також наказом Залужний позбавив військових потреби заповнювати зайву документацію.

1) Накази, що так чи інакше, забороняли відкривати вогонь — скасовані. Нова ввідна — робити смерть ворогам можна і треба, рішення про відкриття приймає командир щодо всього доступного йому озброєння.

2) Главком наказав прибрати з КСП усі непотрібні журнали та документацію, що сама себе дублює, залишивши виключно необхідну. Альтернативно обдарованих перевірялючих, які вимагають журналів обліку журналів обліку занести у “Журнал відмудоханих перевіряльників” - йдеться в повідомленні.

Крім того, Залужний повідомив, що ударні безпілотники Bayraktar “переїхали зі складів” і вже виконують бойові завдання. Про це він раніше говорив і в інтервʼю “Радіо Свобода”, додавши, що в зоні ООС у повному складі працюють всі контрснайперскіе групи, які є у ЗСУ.

Ударні безпілотники Bayraktar у зоні ООС

Раніше повідомлялося, що Василь Сліпак був убитий в бою на Донбасі п’ять років тому.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин