У Німеччині з’явився хом’як-трейдер, який торгує криптовалютою

28.9.2022 в 17:31 Різне

Хом’як Містер Гокс з Німеччини зумів заробити завдяки інвестиціям

Як повідомляє Business Insider, з червня цього року гризун успішно торгує криптовалютою: ця справа дається Гоксу настільки добре, що в процентному вираженні прибутковість його операцій обійшла індекс Уоррена Баффета, одного з найбільш відомих інвесторів.

У світ біткоїну хом’яка привів його господар разом зі своїм другом. Вони побудували для тварини мініофіс, в якому є колесо і два тунелі — ці три елементи підключені до датчиків, які реагують на рухи. Так, коли Гокс біжить в колесі, він випадковим чином вибирає одну з 30 валют. Пробігаючи через перший тунель, він купує обраний токен на 20 євро, а пробігаючи через другий — продає. Весь цей процес транслюється на платформі Twitch.

“Ми відчули, що в наші дні все стає дорожче, а накопичити заощадження дуже складно через високу орендну плату, — розповів кореспондентам “Бі-Бі-Сі” господар Містера Гокса. - Здається, що більшість людей нашого покоління не бачать іншого виходу, крім як пустити більшу частину своїх заощаджень на криптовалютний ринок, не маючи ні найменшого уявлення про те, що там відбувається. Ми жартували, що мій хом’як зможе приймати більш розумні інвестиційні рішення, ніж ми, люди”.

Так і виявилося. У червні на рахунку у Гокса було 390 доларів, а тепер - 489. Минулого понеділка до падіння біткоіни активи Містера Гокса становили 580 доларів.

Містер Гокс — не перше тварина тварина-інвестор. У 2008 році редакція журналу “Фінанс” провела експеримент з мавпою і запропонувала тварині сформувати інвестиційний портфель. Мавпа навмання вибрала акції й за дев’ять років “заробила” більше професійних інвесторів.

Раніше повідомлялося, що у Сальвадорі тисячі людей протестують проти біткоїна.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин