Трухіна виключили зі “Слуги народу” після розслідування ДТП за його участі

2.2.2023 в 12:04 Суспільство

Народного депутата Олександра Трухіна виключили з партії “Слуга народу” після оприлюднення журналістами відеозапису ДТП за його участі

Про це повідомила речниця фракції у ВРУ Юлія Палійчук у Telegram.

Як зазначається, відповідне рішення ухвалено головою партії Оленою Шуляк 2 лютого.

Це означатиме припинення його повноважень як голови Полтавської обласної організації партії. Партія також закликає фракцію «Слуги народу» у Верховній Раді якнайшвидше зібрати засідання та розглянути інцидент за участю Олександра Трухіна для ухвалення рішення“, - заявила Шуляк.

23 серпня 2021 року Трухін начебто спричинив аварію на Бориспільській трасі біля Києва, через що постраждали шестеро людей. Через кілька днів, близько 30 медіа видалили новину про ДТП.

Згодом процесуальний керівник у справі доручив подальше розслідування слідчим Державного бюро розслідувань. Сам депутат коментарів не давав.

Видання “Українська правда” зробило розслідування цієї події. На відео видно, як Трухін говорить поліціянту слова “Давай я тихенько в ліс піду”, обіцяє “поговорити” з міністром внутрішніх справ Денисом Монастирським та “віддячити” в майбутньому, якщо той відпустить винуватців. Після зауваження співробітника поліції депутат попросив “нє ісполнять”.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин