Найближче оточення Путіна вимушено здає кал на аналізи щотижня

14.2.2023 в 16:43 Політика

Наближені до російського президента чиновники мають кілька разів на тиждень здавати кал та проходити самоізоляцію через підвищені заходи безпеки

Про це повідомляє видання “Baza” із посиланням на “обізнані джерела”.

Про надзвичайну пильність всього оточення президента Росії до його здоров’я чули ми всі. Проте тривога за організм першої особи вийшла на новий рівень, – якщо раніше співробітники, які мають зустрітися з Володимиром Путіним, мали відсидіти на двотижневому карантині, […] то тепер вони ще й здають кілька разів на тиждень аналізи випорожнень“, - ідеться в повідомленні.

Зазначається, що інформацію про таку зміну виданню підтвердили кілька обізнаних джерел.

Самоізоляція перед зустріччю з Владіміром Путіним проходить в одиночному номері. Тим, хто там перебуває заборонено проносити алкоголь, каву, цигарки та ножі, а також виходити назовні та отримувати передачі. У разі порушення правил особу на захід не допустять.

За даними “24 каналу”, з початку пандемії коронавірусу усіх чиновників, які хотіли зустрітися з Путіним, зобов’язали відсидіти 2 тижні на самоізоляції. Деякі політики провели пів року на карантині – понад 150 днів. Це навіть спровокувало проблеми у сім’ях, адже працівники адміністрації рідко бувають вдома.

Раніше також повідомлялося, що Білий дім назвав слова Путіна “Терпи, моя красавица” про Україну та Мінські угоди обурливими.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин