СБУ затримала сепаратиста, який штурмував її управління в Луганську у 2014-му

20.9.2022 в 12:40 Армія

Контррозвідники Служби безпеки України на Луганщині затримали бойовика “ЛНР”

Про це повідомляє сайт СБУ.

Оперативники спецслужби встановили, що мешканець Станиці Луганської у квітні 2014 року приєднався до проросійських збройних угруповань. 

Разом із іншими бойовиками він зламував двері службових приміщень управління. За завданням ватажків зловмисник шукав документи, брав участь у розграбуванні та знищенні техніки, а також інших матеріальних цінностей, що були в будівлі СБУ. 

Після штурму бойовик чергував на зведених терористами барикадах і забезпечував “пропускний режим” на вході до захопленої будівлі. 

Потім ніс “службу” на блокпості біля Станиці Луганської, перевіряв документи громадян, які перетинали міст через Сіверський Донець, їхні речі та транспортні засоби.

Через конфлікт із іншими бойовиками та ватажками угруповання, він повернувся на підконтрольну українській владі територію та переховувався від українських правоохоронців у різних населених пунктах Луганщини.

Контррозвідники СБУ встановили місце його проживання і затримали у невеличкому селі під селищем Білокуракине. 

Заходи із затримання зловмисника проводилися спільно з Національною поліцією України.

Чоловікові повідомили про підозру за ч. 2 ст. 260 Кримінального кодексу України. За участь у незаконних збройних формуваннях передбачено до 8 років позбавлення волі.

Раніше повідомлялося, що СБУ провела масштабні навчання на кордонах з РФ.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин