СБУ провела масштабні навчання на кордонах з РФ

17.9.2022 в 16:05 Армія

СБУ провела масштабні навчання у Чернігівській та Сумській областях, у них взяли участь 1,5 тис. осіб та більш як 100 одиниць техніки

Про це повідомляє пресслужба СБУ та МВС.

За легендою тренувань на територію Чернігівської та Сумської областей проникла умовна диверсійно-розвідувальна група. Вони планували завдати державі значних економічних збитків і дестабілізувати суспільно-політичну обстановку в прикордонних районах України.

На виконання свого завдання “зловмисники” намагалися вчинити “диверсії” на декількох оборонних і промислових об’єктах.

У кінцевій фазі тренувань спецпризначенці провели успішну операцію із нейтралізації “диверсантів” у районі прикордонного пункту пропуску. Під час затримання “зловмисники” чинили збройний супротив.

У заходах брали участь підрозділи СБУ, ДПСУ, ЗСУ, Нацгвардії, ДСНС, Нацполіції, а також представники органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

Також 16 вересня на узбережжі Азовського моря відбулися навчання тактичної групи із завданням ведення протидесантної оборони.

Згідно з легендою навчань, противник сформував катерні десантні групи, які висунулись на десантну ділянку, спробували висадитись та створити плацдарм для підходу основних сил.

Завдання групи полягало у тому, щоб завадити ворожим силам висадитися, потім відбити атаку і скинути противника назад у море.

Раніше повідомлялося, що контррозвідка СБУ затримала екскомандира мотострілецького взводу окупантів.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин