Прокурор просить для Порошенка арешт або заставу в 1 мільярд

17.1.2023 в 17:41 Політика

Прокурор подав клопотання про запобіжний захід експрезиденту Петрові Порошенку у вигляді арешту з можливістю внесення застави в мільярд гривень

Про це повідомляє Укрінформ.

Прошу застосувати відносно підозрюваного Порошенка Петра Олексійовича запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на два місяці у межах досудового розслідування і визначити заставу у розмірі один мільярд гривень“, - сказав прокурор на засіданні Печерського райсуду Києва.

Він також попросив суд застосувати до Порошенка обов’язки здати слідчому на зберігання свої паспорти, не відлучатися з місця проживання і прибувати до слідчого за першим викликом.

Прокурор пояснив суму тим, що у справі фігурують 3 млрд грн, а також тим, що Порошенко спроможний внести заставу такого розміру, оскільки у 2021 році задекларував 50 млн доларів і 420 млн грн доходу.

Офіс генпрокурора погодив клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді арешту Порошенка з можливістю внесення застави у розмірі 1 млрд грн.

Петру Порошенку 20 грудня повідомили про підозру в державній зраді та сприянні діяльності терористичних організацій у справі про постачання вугілля з ОРДЛО. Згодом у мережі з’явився повний текст підозри Порошенку.

Раніше повідомлялося, що ОГПУ погодив клопотання про арешт Порошенка із заставою.

Сьогодні ж, 17 січня, Порошенко прибув до Києва. В Аеропорту його зустріло ДБР, а також політичні прихильники.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин