Колишній службовець ЗСУ збирав секретні оборонні дані для РФ

21.12.2022 в 12:15 Армія

Колишній військовослужбовець планував передати предстаникам РФ дані щодо системи управління протиповітряною обороною України

Про це повідомили в пресцентрі СБУ.

У Дніпропетровській області викрито колишнього посадовця одного з підрозділів Повітряних Сил Збройних Сил України на прихованому збиранні секретних військових відомостей“, - ідеться в повідомленні.

Зазначається, що таємну інформацію він намагався передати представникам російських спецслужб. Для цього планував виїзд до РФ під виглядом відвідування родичів.

Колишній військовий приховано збирав дані державної таємниці на робочому місці: незаконно копіював закриті оборонні відомості через протиправне втручання в автоматизовані інформаційні системи підрозділу.

Нині розпочато провадження за ч. 1 ст. 258-3 (участь у терористичній групі чи терористичній організації), ч. 2 ст. 362 (несанкціоновані дії з інформацією, яка оброблюється в електронно-обчислювальних машинах (комп’ютерах), автоматизованих системах, комп’ютерних мережах або зберігається на носіях такої інформації, вчинені особою, яка має право доступу до неї) ККУ.

Раніше повідомлялося, що Служба безпеки знешкодила злочинне угруповання, яке викрадало і катувало людей на Прикарпатті.

Теги:
Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин