Хорватський президент виголосив заяву проти України

26.1.2023 в 12:18 Політика

Зоран Міланович заявив, що Україні не місце в НАТО і у разі ескалації з Росією Хорватія максимально дистанціюється від подій

Про це повідомляє “Європейська правда” із посиланням на хорватське видання Dnevnik.

Говорячи про те, як Хорватія відреагує на ситуацію в Україні, Міланович сказав, що не буде мати з цим нічого спільного, і не має нічого. Якщо буде ескалація, він виведемо “останнього хорватського солдата”.

Україні не місце в НАТО. Коли Україна змінила владу, тоді цей рух, який не був демократичним, був переворотом, під час якого було вбито 50 людей. Історія була така – Україна йде на захід, нічого не питаючи у Росії, в ЄС на неї чекають молочні ріки - кисільні береги. Україна досі залишається однією з найбільш корумпованих країн, ЄС нічого Україні не дав“, – заявив він.

За словами Мілановича, він буде всіма силами ставати на заваді будь-якому залученню Хорватії до конфлікту між РФ і Україною.

Пленкович [прем’єр-міністр Хорватії Андрей Пленкович, прихильний до України] може погрожувати, скільки захоче. Хорватія повинна тікати від цього, як від пожежі. Хорватія не буде пожежником у цьому“, - заявив Міланович. У грудні він назвав візит Пленковича до України на тлі високої напруги у відносинах із Росією “чистим шарлатанством”.

Раніше Наразі.Медіа повідомляло, що Володимир Зеленський зустрівся з Прем’єр-міністром Хорватії Андреєм Пленковичем і підписав декларацію про перспективи України в ЄС.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин