Україна й Хорватія підписали Декларацію щодо європейської перспективи

8.12.2022 в 16:42 Політика

Президент Володимир Зеленський зустрівся з Прем’єр-міністром Хорватії Андреєм Пленковичем і підписав декларацію про перспективи України в ЄС

Про це повідомили в інтернет-представництві Президента України.

Під час зустрічі Володимир Зеленський та Андрей Пленкович підписали спільну Декларацію щодо європейської перспективи України. Потому відбулися перемовини української та хорватської сторін у розширеному форматі“, - ідеться в повідомленні.

Зазначається, що декларація визначає пріоритетні напрями співпраці між Україною та Хорватією на набуття повноправного членства у Євросоюзі. У документі підтверджено значний прогрес, досягнутий Україною в імплементації Угоди про асоціацію з ЄС, а також визначено напрями подальших реформ.

Сьогодні Україна й Хорватія зробили дуже важливий крок на шляху зміцнення дружби та взаємодії між двома нашими країнами. Хорватія є вже шостою державою ЄС, з якою Україна укладає такий важливий політичний документ. Високо ціную й тверду підтримку з боку наших хорватських партнерів руху України до членства в Альянсі“, – сказав Зеленський у заяві для ЗМІ після закінчення перемовин.

Як повідомлялося раніше, Байден не дав поступок Путіну щодо членства України в НАТО.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин