ЗСУ разом з усіма українцями відзначають День єднання

16.2.2023 в 10:45 Армія

До Дня єднання, запровадженого указом президента, Командувач об’єднаних сил ЗСУ Сергій Наєв звернувся з вітальним словом до військовослужбовців

Про це повідомило командування об’єднаних сил ЗСУ у Facebook.

У повідомленні йдеться, що на виконання Указу Президента України “Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства” командувач об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв відвідав особовий склад в районах виконання бойових завдань та звернувся до військовослужбовців

У ці складні для нашої країни часи я дякую кожному з вас за проявлені професійні якості, витримку та старанність щодо захисту незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України“, – зазначив Сергій Наєв.

За його словами, єдність – це основа для української державності.

На нашому боці – правда. Вірю, що завдяки нашій єдності, силі духу та взаємній підтримці ми гідно пройдемо всі нинішні випробування. У єднанні наша сила“, – наголосив комнадувач.

Президент Володимир Зеленський 14 лютого підписав указ про відзначення в Україні 16 лютого Дня єднання. У своїх соцмережах він закликає українців публікувати фото з синьо-жовтим стягом, таким чином показуючи та святкуючи єдність нашого народу.

Раніше повідомлялося, що Скелетоніст Гераскевич фінішував 18-им на зимовій Олімпіаді в Пекіні й показав патріотичний плакат.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин