Зеленський: вакциновані українці віком 60+ зможуть отримати смартфон

8.2.2023 в 12:27 Суспільство

Навесні стартує програма, за якою охочі вакциновані українці віком від 60 років отримають безоплатний якісний сучасний смартфон та пільговий тариф

Про це заявив Президент Володимир Зеленський під час Diia Summit, як повідомляє Укрінформ.

Ми розширили “єПідтримку”. Люди похилого віку можуть витрачати кошти на купівлю ліків, оплату комуналки, та не у всіх є смартфон. І не всі вміють користуватися інтернетом. Два роки тому ми запустили курси цифрової грамотності для людей похилого віку, а навесні запускаємо нову велику державну програму: всі охочі вакциновані українці старше 60 років отримають безоплатний якісний сучасний смартфон і пільговий тариф.

Це шлях до нашої мети – доступ до інтернету для всіх громадян України, держава у смартфоні для всіх, можливість впливати на процеси у державі для всіх“, – сказав Зеленський.

На заході “Diia Summit” команда Мінцифри презентує понад десять нових цифрових послуг. Участь у заході беруть Володимир Зеленський, Прем’єр-міністр Денис Шмигаль, віцепрем’єр-міністр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, команди “Дії” та Мінцифри, а також міжнародні гості.

У застосунку “Дія” уже з’явилося голосування з можливими назвами майбутньої програми. Серед них - “Бабусяфон”, “єДідусь”, “єБабуся”, “єСмартфон”.

Раніше повідомлялося, що вакциновані українці старше 60 років можуть витратити 1000 грн на ліки.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин