Зеленський та Аваков привітали нацгвардійців із 7-ю річницею створення НГУ (відео)

26.3.2023 в 11:22 Армія

Президент України Володимир Зеленський привітав нацгвардійців із 7-ю річницею створення Національної гвардії України, повідомляє Наразі.Медіа.

В свою чергу, очільник МВС Арсен Аваков звернувся до нацгвардійців.

“У березні 2014 го ми створили критично важливу в той момент, єдину боєздатну структуру, яка повинна була врятувати країну. Сьогодні відзначаємо 7-ю річницю Національної гвардії України, вся історія якої - це історія героїзму і справжнього патріотизму. Дякую за службу!”, - написав він на своїй сторінці у Facebook.

Нагадаємо, День Національної гвардії України - це свято встановлено згідно з Указом Президента від 18 березня 2015 року “враховуючи значення та роль Національної гвардії України у виконанні завдань із забезпечення державної безпеки та оборони держави, захисту та охорони життя, прав, свобод і законних інтересів громадян, суспільства і держави від злочинних та інших протиправних посягань, охорони громадського порядку”.

13 березня 2014 року Верховна Рада ухвалила закон «Про Національну гвардію України», відповідно якого ця структура – це військове формування з правоохоронними функціями. Базою для формування особового складу НГУ стали підрозділи Внутрішніх військ, а також добровольці.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин